Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

9 miejsce w sezonie 2018/2019

Zakończyliśmy rozgrywki sezonu 2018/2019 na rundzie zasadniczej zajmując ostatecznie 9 miejsce, które nie dało nam awansu do fazy play-off (grają w niej zespoły z miejsc 1-8), ale dało nam spokój w postaci uniknięcia gry w play-outach  w których grają zespoły z miejsc 11-14.

Czy zakończony właśnie sezon można uznać za rozczarowujący? Z jednej strony trochę na pewno, ponieważ  liczyliśmy na awans do fazy play-off w której, chcieliśmy powalczyć o jak najlepszy wynik, a byłaby na to szansa chociażby dlatego, że teraz nie było takiej drużyna jak AGH Kraków, która w zeszłym sezonie była poza zasięgiem większości drużyn.
Patrząc jednak na to z drugiej, bardziej obiektywnej strony i biorąc pod uwagę problemy zdrowotne które w pierwszej rundzie mieli nasi czołowi zawodnicy Grzegorz Szybowicz (uraz kolana), Robert Kozaczka (problem z barkiem), Grzegorz Błotko (operacja biodra) oraz poważne kontuzje, które wykluczyły z sezonu naszych uzdolnionych młodych zawodników (Kamila Wojasa oraz Piotrka Marcola) to zajęcie 9, bezpiecznego miejsca można uznać za wynik dobry.
Zdecydowanie też można powiedzieć, że brak awansu do fazy play-off był właśnie spowodowany bardzo słabą pierwszą rundą w której odnieśliśmy tylko 3 zwycięstwa przy 10 porażkach (drugą rundę zagraliśmy na plus 7-6, wynik końcowy 10-16).

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak na spokojnie przeanalizować cały sezon i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i trudy całego sezonu, a tutaj można zobaczyć statystyki każdego zawodnika:
https://rozgrywki.pzkosz.pl/liga/4/druzyny/d/2283/daas-basket-hills-bielsko-biala/statystyki_zawodnikow.html#top

Dziękujemy kibicom za wsparcie i obecność w hali Victoria na naszych meczach.

Ogromne podziękowania należą się również naszym sponsorom i partnerom, dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy wstanie realizować nasze cele oraz marzenia, jesteśmy przekonani, że dzięki Wam najlepsze sezony dopiero przed nami.

Dziękujemy:
- DAAS Group
- Urząd Miejski  w B-B
- Nacomi
- Profi Credit
- EkaMedica
- Szpital pod Bukami
- RehaForma
- CityFit
- Beskidzka24
- Kronika Beskidzka


Komentarze

Sponsorzy i partnerzy