Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

Pewne zwycięstwo z Dąbrową Górniczą!

Mecz nie był wielkim widowiskiem, ale najważniejsze w tym spotkaniu było obowiązkowe odniesienie zwycięstwa.

Początek spotkania był dosyć nerwowy w naszym wykonaniu, dużo rzutów z otwartych pozycji nie mogło znaleźć drogi do kosza, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy gości i wygrali pierwszą kwartę 19-15.

Dalsza część spotkania to już zdecydowanie lepsza gra z naszej strony, poprawiamy skuteczność w ataku, gramy agresywniej w obronie i wygrywamy drugą kwartę 29-17, bardzo podobny przebieg ma kwarta trzecia którą również pewnie wygrywamy 27-18.

W ostatniej kwarcie w pełni kontrolujemy sytuację na boisku i ostatecznie wygrywamy całe spotkanie 97-76.

Świetnie w tym meczu zagrała „ławka” rzucając w sumie 38pkt (ten element wygrywamy 38 do 15), a na pochwałę zasługuje bardzo dobry mecz Kuby Masłowskiego, który w 11min rzucił 8pkt miał 2zb, 1prz, eval 10.