Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

Ważna wygrana z KKS Tarnowskie Góry

Rok 2019 zaczął się dla nas bardzo dobrze, z trzech do tej pory rozegranych spotkań, dwa padają naszym łupem.

Sobotnie spotkanie z drużyną KKS Tarnowskie Góry było bardzo wyrównane od pierwszej do ostatniej minuty. Prowadzenie w tym meczu zmieniało się 12-krotnie, a 11 razy na tablicy widniał remis.

Pierwszą połowę lepiej zagrała drużyna gości, zwłaszcza 2 kwarta bardzo słaba w naszym wykonaniu spowodowała, że na przerwę to goście schodzę z najwyższą w tym meczu przewagą 35-45.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra z naszej strony, bardzo szybko niwelujemy przewagę drużyny KKS-u, a dzięki wygranej trzeciej kwarcie 28-19, mamy tylko jeden punkt straty (64-65) przed ostatnia kwartą. Czwarta kwarta to kontynuacja dobrej gry z naszej strony, tą część wygrywamy 21-16, a cały mecz 84-80.

Najlepiej punktującym zawodnikiem naszej drużyny był Robert Kozaczka 24pkt, 5zb, 4as, 3bl, bardzo dobry mecz rozegrał również Alberto Garita autor 15pkt przy 100% skuteczności za 2 punkty 6/6.

Pod koszem dobrze grał Maciej Goryl 10pkt, 10zb, a świetną zmianę z ławki dał Piotr Karnia 10pkt 2/3 za 3pkt.

Cały zespół zasługuje na pochwałę za twardą walkę i zaangażowanie przez cały mecz.
Na uwagę zasługuję również debiut Piotra Męcnarowskiego, który jeszcze nie zdążył się do końca zgrać z drużyną, ale na pewno będzie bardzo przydatnym ogniwem w następnych spotkaniach.

Dziękujemy kibicom za wsparcie i doping oraz zapraszamy do hali Victorii już za tydzień 27 stycznia gdzie będziemy podejmować drużynę z Przemyśla. A njbliższe spotkanie rozegramy już w tą środę 23 stycznia na wyjeździe z drużyną KS Start Meble Dobrodzień, trzymajcie kciuki!

Pełne statystki z meczu:
https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/67534/daas-basket-hills-bielsko-biala---kks-tarnowskie-gory.html

Komentarze

Sponsorzy i partnerzy