Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

Zwycięstwo z KS Start Meble Dobrodzień

Wyjazdowym zwycięstwem zakończył się środowy mecz z drużyną z Dobrodzienia. W pewnym momencie nasza przewaga wynosiła nawet 26pkt, a zwycięstwo w tym meczu nie było zagrożone nawet przez chwilę.

Bardzo dobrze weszliśmy w mecz trafiając dużo rzutów za 3pkt z otwartych pozycji, dzięki czemu na przerwę schodziliśmy prowadząc  44-58. W drugiej połowie nasza skuteczność nie była już na tak wysokim poziomie jak na początku meczu jednak, spokojnie kontrolowaliśmy całe spotkanie wygrywając je 82-93.

Cieszy fakt, że dzięki głębokiej rotacji w składzie, cały mecz mogliśmy rozegrać w wysokim tempie z czym niewątpliwie przeciwnicy mieli duży problem.

Warto również zauważyć, że każdy zawodnik naszej drużyny w tym meczu zdobył punkty.
(świetnie obrazuje to statystyka "punkty z ławki" 44 do 19 dla nas).

Zdjęcia ze strony: Nasz Opolski Basket