Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

Przemyśl pokonany! Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Trwa dobra passa naszych koszykarzy, wygrywamy kolejny ważny mecz, to trzecie zwycięstwo z rzędu, a czwarte w ostatnich pięciu meczach. Oby tak do końca sezonu :).

Na początku wielkie brawa i szacunek dla drużyny przeciwnej, która przyjechała w mocno „okrojonym” składzie, ale dzielnie walczyła do samego końca.

Początek meczu nie układał się po naszej myśli, zawodnicy aktualnego Mistrza Polski juniorów, dobrze weszli w mecz i dzięki kilku trafionym rzutom z 3 punkty wyszli na kilku punktowe prowadzenie.  Na szczęście nasza drużyna szybko otrząsnęła się i powoli zaczęła odrabiać straty, wychodząc w 2 kwarcie nawet na 10 punktowe prowadzenie 41-31, które niestety dość szybko zostało zniwelowane przez drużynę gości i na przerwę schodziliśmy tylko z 4 punktową zaliczką (46-42)

Trzecia kwarta należała do drużyny z Przemyśla, wygrywają ten fragment gry 29-21 i przed ostatnią decydującą kwartą to goście prowadzą 71-67, czwarta kwarta rozpoczyna się źle dla naszego zespołu, duża ilość strat oraz niecelnych rzutów powoduje, że goście na 6 minut przed końcem meczu powiększają przewagę do 8 punktów 77-69. W tym momencie trener decyduje się na zmianę obrony na strefową i jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, drużyna z Przemyśla ma ogromne problemy ze stworzenie sobie dogodnych sytuacji oraz popełniają dużą ilość błędów w ataku, co my perfekcyjnie wykorzystujemy wygrywając ostatnie 6 minut meczu 23 do 4, świetnie w ataku w tym momencie gra Michał Cichoń (21pkt, 9zb), autor 4 celnych rzutów za 3 punkty. Czwartą kwartę wygrywamy 27-10, a cały mecz 94-81!

Poza wspomniany już Michale Cichoniu, bardzo dobry mecz zagrał również Robert Kozaczka zdobywca 30pkt, 13zb, 7as, 5prz, eval 42, świetnie zwłaszcza w pierwszej połowie grał Albert Garita 13pkt, 6zb, 3/4 za 3punkty.  Ale brawa należą się całej drużynie za walkę do końca!

Szczególne podziękowanie kierujemy do Marzeny Łozińskiej oraz jej uczennic.
Dziękujemy za świetny doping, który w końcówce meczu dodał na sił i poprowadził do zwycięstwa!