Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe

Pewne zwycięstwo z Mickiewiczem!

Wysokim zwycięstwem naszego zespołu 113-83 zakończył się sobotni mecz z drużyną AZS AWF Romus Mickiewicz Katowice!

Od samego początku uzyskaliśmy kilku punktową przewagę, którą systematycznie powiększalięmy.
Do przerwy prowadziliśmy róznicą 25 punktów (63-38). W drugiej połowie kontrolowaliśmy wynik utrzymując wysokie prowadzenie i kończąc mecz przewagą 30 pkt (113-83)!

Świetny mecz zagrali nasi obwodowi Dawid Józefowski - 23pkt (9/14 za 2pkt), Grzegorz Szybowicz - 22pkt (4/7 za 3pkt) i Wojtek Zub - 21pkt (9/10 za 2pkt), którzy raz po raz dziurawili kosz rywali. Warto zaznaczy, że cała trójka zagrała na świetnej skuteczności.

DAAS BH Bielsko-Biała - AZS AWF Romus Mickiewicz Katowice 113-83 (30:20; 33:18; 21:18; 29:27)