Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe
Sponsorzy i partnerzy

 • Sponsorzy premium

 • pl. Ratuszowy 1,
  43-300 Bielsko-Biała


  www.um.bielsko.pl
 • AMG Ortodoncja i Stomatologia to w jednym miejscu, kompleksowy i skończony projekt z zakresu ortodoncji, stomatologii i protetyki, to grono najlepszych specjalistów i stałych współpracowników, których praktyki i dobór trwał latami, to najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne i lecznicze oraz doborowe materiały światowej klasy.


  www.amg-ortodoncja.pl
 • Firma Lokum-Tenant powstała z myślą o dynamicznym i ciągle zmieniającym się rynku pracy, na którym mobilność i elastyczność stały się jednymi z filarów nowoczesnego przedsiębiorcy.

  Firma świadczy usługi noclegowe i mieszkaniowe dla pracowników. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz hoteli, pensjonatów i innych miejsc noclegowych, w których Twoi pracownicy będą się mogli poczuć jak w swoim własnym domu.

  Swoją ofertę firma dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów. Jest w stanie zaproponować Państwu zarówno wynajem krótko- i długoterminowy. Oferuje również dodatkowe usługi, jak transport i wyżywienie.


  www.lokumtenant.pl
 • ‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o. „Szpital pod Bukami” rozpoczął działalność w 2002 r.
  Świadczymy usługi medyczne w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz poradni lekarza rodzinnego. Nasza placówka jest ciągle unowocześniana, ciągle się rozwijamy i rozszerzamy swoją ofertę, zgodnie z oczekiwaniami naszych pacjentów. Specjalizujemy się w zabiegach okulistycznych, takich jak laserowa korekcja wad wzroku (m.in. nową metodą EBK) oraz zabiegach usuwania zaćmy.
  Wykonujemy zabiegi w ramach oddziałów: ortopedycznego, okulistycznego oraz oddziału urologii i chirurgii ogólnej w ramach leczenia jednego dnia. Nowością jest wykonywanie w naszej placówce badań rezonansem magnetycznym oraz zabiegów chirurgicznych w zakresie bariatrii.


  www.szpitalpodbukami.pl
 • U stóp gór Beskidu, w malowniczej scenerii południowej Polski blisko 25 lat temu powstał DAVIS. Bielsko-Biała –to tu zaczęło bić serce naszej firmy. Region o bogatych tradycjach włókienniczych, stał się idealnym miejscem dla firmy, która, bazując na lokalnym rzemiośle oraz własnym zapleczu technologicznym i magazynowym, rozwija działalność lidera w branży tkaninowej.

  Od 1995 roku doskonalimy nasze kompetencje – stale powiększamy portfolio, dbamy o profesjonalne doradztwo, ale to właśnie doskonały serwis staje się naszą wizytówką i mocną stroną. Kolejne lata przynoszą dynamiczny wzrost i ekspansję na rynki zagraniczne. Własna produkcja, magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie pozwalają na jeszcze lepszy i szybszy kontakt z Klientem. Rośniemy w siłę, otwieramy kolejno nowe oddziały i magazyny w Europie, uruchamiamy fabrykę i własną produkcję oraz wewnętrzne laboratorium kontrolujące jakość.

  Wreszcie rok 2017 pełen jest NOWOŚCI: nowe rozwiązania, nowa jakość, technologie, autorskie kolekcje, nowoczesny design. Wszystko nad czym pracujemy jest pełne świeżości, energii i niesamowitej motywacji. Stawiamy przede wszystkim na inteligentne, gotowe rozwiązania, których poszukują nasi klienci.

  BE SMART. CHOOSE DAVIS FABRICS.


  www.davis.pl/
 • Partnerzy techniczni

 • Kappa® to marka odzieży sportowej przeznaczona dla aktywnych i dynamicznych ludzi, którzy uprawiając sport, potrzebują technicznego i funkcjonalnego ubrania o nowoczesnym designie. O tym jak silne jest DNA marki niech świadczy fakt, że jej historia sięga 1916 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych wśród firm odzieży sportowej, czyli logo Kappa®, zwane Omini, powstało 1969 roku i od tamtego czasu jednoznacznie kojarzone jest na całym świecie.


  kappa4team.pl/
 • Lewiatan – sieć sklepów spożywczych, prowadząca działalność w Polsce. Powstała w 1994 roku, a obecnie liczy ponad 3200 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski.


  www.lewiatan.pl
 • Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji funkcjonuje jako jednostka budżetowa Miasta Bielska-Białej z główną siedzibą przy ul. M. Konopnickiej 5.


  www.bbosir.bielsko.pl
 • Główny patronat medialny

 • Największy tygodnik ukazujący się na terenie Podbeskidzia, czyli miast i czterech powiatów województwa ślaskiego. Jeden z najstarszych w Polsce (ponad pół wieku) tygodników regionalnych. Wydawany co czwartek w nakładzie podstawowym prawie 20 tysięcy egzemplarzy, okolicznościowo podwyższanym do 25 tysięcy.


  www.kronika.beskidzka.pl
 • Portal www.bielsko.biala.pl jest najbardziej popularnym, największym i najnowocześniejszym portalem związanym z naszym miastem. Oglądalność tego serwisu, którego marka jest znana i ceniona na Podbeskidziu, to ponad 300 000 wejść miesięcznie, przy 150 000 unikalnych użytkownikach.


  www,sport.bielsko.biala.pl
 • Partnerzy medialni

Sponsorzy i partnerzy