Sklep internetowy BASKET HILLS - Gadżety klubowe
Sponsorzy i partnerzy
 • Sponsorzy premium

 • pl. Ratuszowy 1,
  43-300 Bielsko-Biała


  www.um.bielsko.pl
 • ‘’BIEL-MED’’ Sp. z o.o. „Szpital pod Bukami” rozpoczął działalność w 2002 r.
  Świadczymy usługi medyczne w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz poradni lekarza rodzinnego. Nasza placówka jest ciągle unowocześniana, ciągle się rozwijamy i rozszerzamy swoją ofertę, zgodnie z oczekiwaniami naszych pacjentów. Specjalizujemy się w zabiegach okulistycznych, takich jak laserowa korekcja wad wzroku (m.in. nową metodą EBK) oraz zabiegach usuwania zaćmy.
  Wykonujemy zabiegi w ramach oddziałów: ortopedycznego, okulistycznego oraz oddziału urologii i chirurgii ogólnej w ramach leczenia jednego dnia. Nowością jest wykonywanie w naszej placówce badań rezonansem magnetycznym oraz zabiegów chirurgicznych w zakresie bariatrii.


  www.szpitalpodbukami.pl
 • Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyjątkowych kosmetyków naturalnych Nacomi.
  Nacomi to marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno.
  Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.
  Pasja tworzenia naturalnych kosmetyków, napędzana zadowoleniem naszych klientów sprawia, że nieustannie poszerzamy gamę produktów dbając nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn i co najważniejsze o dzieci.


  www.nacomi.pl
 • PROFI CREDIT Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych. PROFI CREDIT Polska S.A. na polskim rynku prowadzi swoją działalność od 2004 roku, jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych fachowców tworzących kompetentny i otwarty na potrzeby różnych grup klientów zespół ekspercki. W PROFI CREDIT każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do jego sprawy. W sieci biur, liczącej ponad 130 oddziałów na terenie całej Polski, klientów obsługuje grupa prawie 3000 doradców finansowych. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu oferowana przez nas pożyczka jest dostępna maksymalnie szybko.


  www.proficredit.pl
 • Firma JaRo-Pol powstała w 2001 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków.
  Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla cukrzyków i diabetyków. Preparaty nasze dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócenia równowagi organizmowi bez narażania go na skutki uboczne.


  www.ekamedica.pl
 • Partnerzy medyczni

 • Centrum Rehabilitacji Reha-Forma opiera się na najnowszych standardach i technologii w dziedzinie rehabilitacji medycznej kolan, kręgosłupa, barków oraz rekonstrukcji wiązadeł i innych dysfunkcji aparatu ruchu. Centrum Rehabilitacji Reha-Forma pomaga nie tylko w leczeniu urazów, ale jego działanie ma na celu również profilaktykę. Specjalistyczny sprzęt w Reha-Formie pozwala na dokładne zdiagnozowanie i zrozumienie problemu pacjenta.


  www.reha-forma.pl
 • Sponsor strategiczny

 • DAAS Group to grupa firm powiązanych kapitałowo z DAAS Sp. z o.o., które w ramach grupy świadczą usługi w zakresie szeroko pojętej obsługi inwestycji przemysłowych, budowlanych i infrastrukturalnych oraz obsługi serwisowej i technicznej sieci handlowych, a także innych prac w dostępie linowym, w tym zabezpieczenia antykorozyjne i ognioochronne.

  - INDUSTRIAL PAINTING
  - CORROSION AND FIRE PROTECTION
  - ROPE ACCESS WORKS
  - ROOF SNOW REMOVAL


  www.daasgroup.pl
 • Partnerzy techniczni

 • CityFit jest nowoczesną siecią klubów fitness. Swoim Klientom oferują sprzęt nowej generacji, dużą przestrzeń do ćwiczeń, w tym m.in. strefy do treningu siłowego, aerobowego, funkcjonalnego, kącik do stretchingu i wyciszenia po treningu. W naszym mieście klub znajduje się pod adresem: ul. Kolista 23 Karpacka Retail Park


  www.cityfit.pl
 • Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji funkcjonuje jako jednostka budżetowa Miasta Bielska-Białej z główną siedzibą przy ul. M. Konopnickiej 5.


  www.bbosir.bielsko.pl
 • IbisalSoft jest firmą z wieloletnim doświadczeniem swoich pracowników i współpracowników.
  Istniejemy, aby kompleksowo świadczyć usługi internetowe, kreować cyfrowe rozwiązania.
  Profesjonalizm i pasja pozwalają nam tworzyć oryginalne i funkcjonalne realizacje, bez względu na stopień zaawansowania zlecenia.


  www.ibisalsoft.com
 • Główny patronat medialny

 • Największy tygodnik ukazujący się na terenie Podbeskidzia, czyli miast i czterech powiatów województwa ślaskiego. Jeden z najstarszych w Polsce (ponad pół wieku) tygodników regionalnych. Wydawany co czwartek w nakładzie podstawowym prawie 20 tysięcy egzemplarzy, okolicznościowo podwyższanym do 25 tysięcy.


  www.kronika.beskidzka.pl
 • Portal www.bielsko.biala.pl jest najbardziej popularnym, największym i najnowocześniejszym portalem związanym z naszym miastem. Oglądalność tego serwisu, którego marka jest znana i ceniona na Podbeskidziu, to ponad 300 000 wejść miesięcznie, przy 150 000 unikalnych użytkownikach.


  www,sport.bielsko.biala.pl
 • BTV Studio to działająca na Śląsku i w Małopolsce na bazie koncesji KRRiT telewizja regionalna.tv docierająca do przeszło 300 tys. widzów. W skład regionalnej.tv wchodzą między innymi tv bielsko, tv cieszyn, tv skoczów i tv tychy.

  regionalna.tv dostępna jest na kanałach nadawanych przez Telewizję Kablową Vectra.


  www.regionalna.tv
 • Partnerzy medialni

Sponsorzy i partnerzy